Teknoloji

Teknoloji

Fillo Lojistik güçlü IT alt yapısı ile Depolama, Parsiyel, FTL, Dedike Dağıtım ve özel projelerinde çağın gereksinimleri dahilinde gerek iç, gerek dış yazılımlar ile tüm süreçleri birbirine entegre etmiş durumdadır.

Parsiyel Dağıtım operasyonlarında Müşteri Otomasyon Sistemi ile her müşterinin çıkış lokasyonlarında kendi barkodlarını üretebilme opsiyonu sağlamaktadır. Müşterilerine verilen özel şifre ile tüm parsiyel gönderi hareketleri online ortamda izlenebilmekte ve gereken raporlar alınabilmektedir.

Depolama operasyonlarında LV3 WMS sistemi ile tam zamanlı depo-sevkiyat yönetimini yapabilmekte, müşterilerinin otomasyonlarına hızlıca entegre olabilmektedir. Tüm süreçler RF-ID kullanarak hareket etmektedir.
Entegrasyon sayesinde müşteri kendi programı üzerinden sipariş, iade, mal kabul, yeni ürün tanımı gibi iş emirlerini verebilmektedir.

FTL ve Dedike operasyonlarda ise inhouse yazılımlar ile müşterilerinin ihtiyacı doğrultusunda projeler gerçekleştirmektedir. Dedike dağıtım operasyonlarında kullanılan araçlar online olarak izlenebilmektedir.